با سامانه همیار  در هر ساعت از شبانه روز از خدمات آنلاین ما در زمینه کارشناسی و مشاوره سوانح رانندگی بهره مند شوید. تماس با ما : 09120351037

قانون اصلاح بيمه اجباری

مسؤولیت دارنده وسیله نقلیه مانع از مسؤولیت شخصی که حادثه منسوب به فعل یا ترک فعل او است نمی‌باشد. در هر حال خسارت وارده از محل بیمه‌نامه وسیله نقلیه مسبب حادثه پرداخت می گردد.

ادامه مطلب

قوانین وبسایت همیار 24 :

قوانین وبسایت همیار 24 :

1- جهت ثبت مشاوره الکترونیکی کاربر باید در سایت ثبت نام نماید.

2- پس از ثبت نام کاربر، می بایستی توسط مدیر سایت ثبت نام تایید شود.

3- جهت ارسال فیلم سانحه از منوی مربوطه استفاده نمایید و تمامی اطلاعات اجباری مانند : تاریخ سانحه، محل سانحه، ساعت سانحه، و... را تکمیل نمایید.

4- جهت ارسال تصویر سانحه از منوی مربوطه استفاده نمایید و تمامی اطلاعات اجباری مانند : تاریخ سانحه، محل سانحه، ساعت سانحه، و... را تکمیل نمایید.

5- برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین و گفتگو با کارشناسان وبسایت همیار 24 میتوانید از منوی مربوطه و در ساعت 17 الی 19 - روزهای زوج به این قسمت مراجعه نمایید .

6- برای دریافت خدمات مشاوره حضوری پس از ثبت درخواست در وبسایت و دریافت نوبت مراجعه، متقاضی با در دست داشتن کلیه مدارک مربوطه شخصا به آدرس ارائه شده در وبسایت مراجعه نمایید.

7- مسئولیت صحت مدارک ارائه شده در بخش درخواست الکترونیکی بر عهده متقاضی می باشدو در صورت مشاهده هر گونه مغایرت وبسایت همیار 24 هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

8- در صورت نیاز به پیگیری درخواست الکترونیکی توسط وبسایت همیار 24  متقاضی موظف به ارائه مدارک برابر با اصل شده به دفتر مرکزی همیار 24 می باشد.

9- کاربران می بایست قبل از ثبت هر گونه درخواست در وبسایت، ابتدا قوانین سایت را مطالعه نمایند.

10- این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه کاربران موظف به رعایت موازین شرعی و قانونی می باشند.

ورود کاربرانکارشناسان

"مالک اسمعیل زاده"

کارشناس وسایل نقلیه و مشاور بیمه

(عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه)

"غلامعباس یزدانشناس"

کارشناس تصادفات

(کارشناس رسمی دادگستری)

"دکتر بهرام بهرام نژاد"

کارشناس پزشک قانونی